Služby pro realitní trh

Služby pro realitní kanceláře

Součástí dobré prezentace nemovitosti na realitním trhu jsou kvalitní podklady daného domu nebo bytu.

Zajišťujeme

  • zaměření nemovitostí
  • pasportizace nemovitostí pro zlegalizování stávajících staveb
  • tvorba půdorysných a 3D schémat pro prezentaci nemovitosti na realitním trhu
  • urbanistické studie využití pozemků, studie funkčního využití nemovitostí
  • Home Staging – profesionální příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem
  • Foto Staging – příprava nemovitosti na profesionální focení

Pokud se chcete dozvědět více o Home Stagingu a jak ho využít v činnosti Vaší realitní kanceláře, nabízíme Bezplatnou krátkou prezentaci Home Stagingu pro realitní kanceláře. Stačí nás kontaktovat a domluvit si termín, kdy Vás ve Vaší kanceláři navštívíme.

Více informací o Home Stagingu nemovitostí získáte v sekci Home Staging.

Pro realitní makléře vedeme jednodenní kurz Základy Home Stagingu – při vedení kurzu pro více makléřů z jedné realitní kanceláře vám zhotovíme cenovou nabídku na míru.

Více informací o kurzu získáte v sekci Kurzy – Základy Home Stagingu.

Home Staging při prodeji nebo pronájmu nemovitosti – pro realitní kanceláře i soukromé osoby – jednoduché úpravy a profesionální prezentace, díky kterým prodáte nemovitost rychleji a za lepší cenu.

Služby pro developery

Pro developery zajišťujeme návrhy a realizaci vzorových bytů a domů, které jim pomohou v získání klientů pro jejich realizované projekty. Stejnou službu je možné využít i pro prodej nebo pronájmu komerčních prostor.

Vzorový byt dokáže zaujmout potencionálního kupce, pomůže mu ukázat jak by mohl jeho nové bydlení vypadat a nalákat ho k investování do dané nemovitosti.

Mnoho lidí má problém při koupi novostavby, která je teprve ve fázi výstavby, že si nedokáží představit prostor pouze nad stavebními výkresy. Vizualizace vypadají zajímavě, ale zkreslují. Ideálním řešením je zřízení vzorového bytu. I když nepůjde dispozičně přímo o ten stejný byt, o který má právě klient zájem, pomůže mu vytvořit si představu o tom jak by mohl vypadat nový domov pro jeho rodinu. A o to jde především, protože lidé nakupují nemovitosti, ale hledají domovy. Proto vzorový byt dokáže rozhodnout, jestli si bydlení v daném domě vyberou.

  • Vzorový byt může být proveden jako ukázka vzorků standardního vybavení a materiálů.
  • Mnohem vhodnější je ale, aby byl proveden v nadstandardu a ukazovat možnosti klientských úprav. Zajímavý byt s duchem vždy nadchne více lidí.

Investice do jednoho vzorového bytu je v rámci projektu zanedbatelná a dokáže přesvědčit klienty díky odlišnému přístupu k samotnému prodeji. Často bývá velký zájem i o koupi samotného vzorového bytu.