Poradenství a další

Bytové poradenství

Bytové poradenství je určeno pro všechny, kteří teprve začínají přemýšlet o změně ve svém bydlení. Nejčastěji službu využívají zákazníci v těchto případech:

  • rozhodujete se zde pustit do rekonstrukce a nevíte co by to obnášelo či zda jsou vaše představy reálné
  • přemýšlíte nad koupí nemovitosti a nejste si jistí zda je pro vás ta pravá, případně jestli půjde upravit dle vašeho přání
  • chcete se pustit do přestavby sami, ale potřebujete se poradit
  • nebo jen chcete změnit atmosféru a styl stávajícího bydlení a nevíte jak na to

Nabízíme Vám možnost poslechnou si názor odborníka, poradit se v konkrétních otázkách, které Vás trápí.

Pokud následně bude navázána spolupráce, bude 2 hodinová poradenská konzultace chápána jako klasická úvodní konzultace zdarma a cena zaplacená za konzultaci bude v následném kroku odečtena.

Restyling / Redesign

Kromě komplexních návrhů nabízíme také další služby týkající se úprava již stávajících interiérů (Restyling, Redesign interiérů).

Pokud pouze toužíte po oživení Vašeho interiéru, změně stylu, či doplnění novými prvky a mobiliáře a doplňků, je pro vás vhodná služba Restyling.

pokud nestačí jen „nově vymalovat“, ale je třeba navíc řešit správné fungování prostoru, změny dispozice apod., je pro vás určena trochu radikálnější služba Redesign.

Základem Redesignu i Restylingu je, že tyto zásahy jsou méně náročné než kompletně nový interiér a to časově, ale především finančně. Návrhář se snaží maximálně využít stávající nábytek a doplňky a jen jejich část měnit nebo dokupovat. Výsledkem bývá nově vypadající interiér, celkově sladěný, s novou atmosférou, v případě Redesignu také lépe fungující a praktičtější.

Jestliže si zatím nejste jistí, co Váš interiér potřebuje, jaké jsou možnosti, zda jsou Vaše představy reálné, či zda se máte pouštět do rekonstrukce a chcete se jen poradit s odborníkem, můžete také využít služby bytového poradenství.

Více informací o bytovém poradenství najdete v sekci Poradenství a další služby – Bytové poradenství.