Úvod

Architektonické studio HOMEBRNO se vedle návrhů a realizací interiérů specializuje na vybrané služby pro realitní kanceláře, developery a osoby prodávající či kupující nemovitost. Při tvorbě interiérů se vždy snažíme najít vhodné řešení respektující osobní vkus a finanční možnosti zákazníků, úvodní informativní schůzka je zdarma.

NABÍZÍME

Návrhy interiérů a exteriérů, včetně podkladů pro výrobu a realizaci, 3D vizualizace.

Návrhy a realizace obytných interiérů.

Návrhy a realizace komerčních interiérů – kanceláře, obchody, kavárny, restaurace, hotely.

Zajištění dokumentace pro jednání s úřady – žádosti o vydání rozhodnutí o umístění stavby, o stavební povolení nebo ohlášení stavby vč. inženýrské činnosti spojené se zajištěním územního rozhodnutí a stavebního povolení.

Zajištění potřebných činností, zaměření, odborných studií a posudků.

Realizace interiérů – části interiérů, interiéry na klíč, spolupráce při rekonstrukcích, dostavbách interiérů a menších objektů, autorský a realizační dozor, zajištění výroby nábytku na míru dle návrhu vč. dozoru (kuchyně, skříňové sestavy, kancelářský nábytek, obývací stěny, atd.)

Návrhy a realizace kuchyňských linek, koupelen a přestavby bytových jader.

Poradenská činnost v oblasti bydlení.

Home Staging při prodeji nebo pronájmu nemovitostí – pro realitní kanceláře i soukromé osoby — jednoduché úpravy a profesionální prezentace, díky kterým prodáte nemovitost rychleji a za lepší cenu.

Bezplatná krátká prezentace Home Stagingu pro realitní kanceláře.

Realizace vzorových bytů a domů pro developerské společnosti.

 Služby pro realitní kanceláře – zaměření nemovitostí, pasportizace nemovitosti pro zlegalizování stávajících staveb, tvorba půdorysných 3D schémat pro prezentaci nemovitosti na realitním trhu, urbanistické studie využití pozemků, studie funkčního využití nemovitostí.

Kurz Základy Home Stagingu – vhodný pro reaaitní makléře i širokou veřejnost.

Kurzy Barvy, materiály a dekorace v interiéru.

Kurz Návrhy a ergonomie interiéru.