Ceník

Cena projekce vždy záleží na konkrétní zakázce podle jejího rozsahu, náročnosti a finančním rozpočtu. Zhotovíme Vám cenovou nabídku přímo na míru, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si s námi nezávaznou schůzku přímo v daném prostoru.

Uvedené ceny jsou orientační.

Home Staging – ceník

Základní konzultace Home Stagingu 3 900,- Kč
(2 hodiny, u nemovitosti do 100 m2, vč. dopravy do 30 km z centra Brna)

Každá další hodina Home Stagingu 1 500,- Kč

Hodinová sazba – Dodatečné služby 1 500,- Kč

Hodinová sazba – Foto Staging 1 500,- Kč

Krátká prezentace Home Stagingu pro realitní kanceláře (30 minut) ZDARMA.

Bytový interiér – ceník

Cena návrhu, realizace a autorského dozoru vždy záleží na konkrétní zakázce podle jejího rozsahu, náročnosti a finančním rozpočtu.

Orientační ceník

Návrh – ideové řešení daného prostoru včetně úprava dispozice, barevné a materiálové řešení (půdorysy, pohledy na jednotlivé stěny, 3D schéma, 3D pohled), specifikace prvků a podklady pro realizaci/výrobu nábytku a atypických prvků.

  • Jedna místnost do 15 m2 od 6 000,- Kč
  • Jedna místnost do 25 m2 od 10 000,- Kč
  • Jedna místnost nad 25 m2 od 12 000,- Kč

Autorský dozor, koordinace dodavatelů a řemeslníků, dokončovací práce, asistence při nákupech – 300,- Kč/hod.

Zhotovíme Vám cenovou nabídku přímo na míru, neváhejte nás kontaktovat a domluvit s námi nezávaznou schůzku přímo v daném prostoru.

Komerční interiér – ceník

Cena návrhu, realizace a autorského dozoru vždy záleží na konkrétní zakázce podle jejího rozsahu, náročnosti a finančním rozpočtu.

Pokud se ve stávajícím komerčním interiéru nechcete vrhat na kompletní rekonstrukci, možná je pro vás řešení spíše v úpravě interiéru jako je Restyling nebo Redesing. Spočívá hlavně v cenově nenáročné úpravě pro oživení či změnu atmosféry s maximální snahou využít stávající mobiliář.

Vhodné pro kanceláře, obchody, kavárny, lékařské ordinace, restaurace, hotely a další.

Zhotovíme Vám cenovou nabídku přímo na míru, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si s námi nezávaznou schůzku přímo v daném prostoru.

Poradenství – ceník

 Pokud pouze přemýšlíte, zda se do rekonstrukce nebo koupi dané nemovitosti pustit, tak je pro Vás bytové poradenství to pravé. Také pokud se do přestavby chcete vrhnout samy a chcete si vyposlechnout názor odborníka a poradit se s námi.

Cena poradenství 2 000,- Kč/2 hod.

Pokud následně bude navázána spolupráce, bude 2 hodinová poradenská konzultace chápána jako úvodní konzultace zdarma a cena zaplacená za konzultaci bude v následném kroku odečtena.

Kurzy – ceník

Ceny kurzů najdete u jednotlivých nabídek v sekci Kurzy.